Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (YGM) Entegrasyon Modülü

Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (YGM) Mavi Bilişim ile ortak olarak hazırlanmış bu modül gümrüklü depo modülünde yapılan giriş ve çıkış bilgilerini gümrük YGM sistemine entegre edebilirsiniz.

– İnternet bağlantısı olan her yerden; ofis, ev, araç, park, masaüstü/dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ile bağlanabilirsiniz.

– Türkiye’nin her noktasından aynı anda sistemden istifade edebilir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

– Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (YGM) Entegrasyon Modülü için İlave hiçbir maliyete girmez ve yatırıma gerek duymazsınız.

– Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği kapsamındaki tüm tespit kodlarına ilişkin işlem yaparak rapor hazırlayabilirsiniz.

– Sayım tutanakları ve raporlardaki metinlere kendi notlarınızı ekleyip rapor ve metinleri özelleştirebilirsiniz.

– Süre Takip ve Operasyon Yönetimi bölümleri ile her işleminizi zamanında tamamlayarak süre aşımı veya gecikme durumlarının önüne geçebilirsiniz.

– Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (YGM) Entegrasyon Modülü üzerindeki Dijital Arşiv Bölümü ile tüm evraklarınızın dijital arşiv kayıtlarını tutabilir ve tüm çalışanlarınızın erişmesini sağlayabilirsiniz.

– Veri Aktarım uygulaması ile sözleşmelerinizi ve raporlarınızı Gümrük YGM sistemine aktarabilirsiniz.

– Otomatik veri aktarımı seçenekleri ile kayıt girmekle uğraşmak yerine zamanınızı tespit yapmak için değerlendirebilirsiniz.

– Yine otomatik veri aktarımı sayesinde rapor ve tutanaklarınızın otomatik oluşmasını ve kontrolünüze istinaden gümrük YGM sistemine aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

– Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (YGM) Entegrasyon Modülü Detaylı rapor seçenekleri ve stok takibi yapılabilmesi için zenginleştirilen rapor çeşitleri ile tüm antrepo hareketlerinizi izleyebilir ve döküm alabilirsiniz.

– Yetkilendirme yapısı sayesinde dilediğiniz çalışana dilediğiniz düzeyde yetki verebilir, herkesin sorumlu olduğu alanla ilgili bilgileri görmesini ve kaydetmesini sağlayabilirsiniz.