Lojistik Yazılımı

  • Home
  • Lojistik Yazılımı

StepsPro Lojistik Sektörü ERP Yazılımı; (StepsPro Enterprise Resource Planning Software) Kurumsal kaynaklarınızın en etkin biçimde planlaması için oluşturulmuş, Lojistik sektörün en pratik ve bütünleşik yönetim yazılımıdır.

StepsPro Lojistik Sektörü ERP Yazılımı,  satıştan muhasebeye, üretimden personel yönetimine, envanterden müşteri ilişkilerine, aklımıza gelen tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre bilgi sistemleridir.

Eski usulde tüm birimler kendi  yazılımlarını kulanırken  Örneğin, firmamız operasyon için A, Depo için B, muhasebe işlemleri için X muhasebe yazılım paketini kullanırken,bordro için Y paketi, satış için Z yazılım paketini kullanabilir.

StepsPro Lojistik Yazılımı yaklaşımı ise bütünleşiktir. Firmanın tüm bölümleri entegre bir yapı olan Steps Lojistik Yazılımı kullanır. Eski yaklaşımın entegrasyon, aynı verinin tekrar tekrar işlenmesi, farklı departmanlardan gelen raporların birbirini tutmaması gibi dezavantajlarını ortadan kaldırır.

StepsPro Lojistik Yazılımı veri  firmaya girer, değişik departmanlarda işlenerek bilgiye dönüşür.Bölümler arası entegrasyon ve iletişimi arttırması, tutarlı raporlama sağlar en büyük avantajı firmanıza uyarlama (implementasyon) sürecinin sektörel deneyimimiz sayesinde hızlı ve verimli olmasıdır.stepsozellikler

Lojistikte rota planlaması gibi operasyonların yönetimi için pek çok yazılımdan faydalanılırken, araç ve donanım anlamında akıllı uygulamaların yer aldığı sistemler araç takibini kolaylaştırıyor. Mobil yazıcılar aracılığıyla da teslimat takibi, etiket basılması gibi uygulamalar gerçekleştirilebiliyor.

Kullanılan yazılımlar ve araç takip sistemi uygulamaları sayesinde şirket sevkiyat araçları takip edilebilir hale dönüşürken, araç içinde, sipariş, faturalama gibi lojistik dışındaki tüm süreçler de rahatlıkla yapılabiliyor.

Müşterilerine daha hızlı ve sorunsuz hizmet verirken karlılıklarını kontrol etmek isteyen Lojistikçiler, aynı anda daha fazla bilgiye sahip olabilecekleri bütünleşik ERP sistemlerini tercih ediyorlar. Lojistik yazılımı konusunda iddialı olan Select’in sektörel yazılım grubu Lojistik yazılımlarında ayrı ayrı kalan bölümleri ihtiyaçları müşteri özeline göre yorumlayıp başarıyla entegre etmektedir.