Türkiye için bir ilk Select Bilişim  24 aya kadar uzun vadeli yazılım kiralama hizmetini, Özel ek fırsatlarla avantajlarını müşterilerine sunmaya başladı

Select Bilişim A.Ş. Yurtdışı kökenli bir finans şirketi ile yapılan özel anlaşma ile TL ödemelerin uzun vadeli taksit seçeneklerinin içeren bir paket hazırladı.

Uzun Vadeli Yazılım Kiralama Nedir? İşinizi büyütmek için yatırım yapmaya mı ihtiyacınız var? İşletmenizin ihtiyaç duyduğu yazılımları almak için işletme sermayenizi harcamak zorunda değilsiniz.

Orta ve uzun vadeli bir finansman yöntemi olan uzun vadeli yazılım kiralama ile ERP sisteminizi tüm modülleri ile satın almak yerine uzun vadeli kiralayarak yapabilir, bu sayede kaynaklarınızı daha verimli ve karlı kullanabilirsiniz.

Kimler faydalanabilir. Hukuki olarak Yazılım Uzun vadeli kiralama işlemi yapmaya yetkili her türlü anonim şirket, limited şirket, şahıs firmaları, her türlü ortaklıklar, serbest meslek sahipleri ve ticari işletmeler Uzun Vadeli Yazılım Kiralama sözleşmesine taraf olabilmektedir.

Select Bilişimin sağladığı yazılım da finansal kiralamada 24 Aya kadar büyük bir avantajı size sunmaktadır.

İlave avantajlar olarak liste fiyatından yapılan kiralama işleminde oluşan vade farkı Select Bilişim tarafından karşılanacaktır.

Farklı bir opsiyon olarak dilerseniz özel indirim fırsatını kullanabilirsiniz.

Detaylar için (0212) 211 32 11

yazılım kiralama bizi arayın

Uzun Vadeli Yazılım Kiralama Nedir?

  • Yazılım finansal kiralama şirketi tarafından satın alınır, yazılım aylık ödemeleri karşılığında yazılımı uzun vadeli kiralayanın kullanımına bırakılır.
  • Yazılımın mülkiyeti sözleşme dönemi sonunda sembolik bir bedel üzerinden yazılımı uzun vadeli kiralayana devredilir.
  • Yazılımı uzun vadeli kiralayan yazılım aylık ödemelerinin tamamı değil, sadece vade farkına karşılık gelen kısmını gider kaydedebilir.
  • Yazılımı uzun vadeli kiralayan yatırım yazılımın kullanım hakkı üzerinden amortisman ayırır.

Uzun Vadeli Yazılım Kiralama Avantajları Nelerdir?

Sabit TL ile borçlanma ;
Uzun Vadeli Yazılım Kiralama geri ödemelerinizde dövize endeksli borçlanmak yerine, doğrudan sabit TL ile borçlanma seçeneğinden yararlanın.

KDV’yi taksitler halinde ödeyebilirsiniz ;
Satın almada oluşan katma değer vergisini (KDV) peşin ödemek yerine kira ödemelerinizle birlikte, taksitler halinde geri ödeyerek nakit akışınızı kolayca yönetin.

Vergi avantajı;
Her türlü vergi, resim ve harçtan muaf olmanın avantajlarını yaşayın.

Orta ve uzun vadeli finansman imkanı ;
Orta ve Uzun vadeli yazılım kiralama, orta ve uzun vadede sabit yazılım aylık ödemesi ile borçlanma olanağı sağlar. Yazılım yatırımlarınızda banka kredi limitlerinizi tüketmeyin

Öz kaynağınızı kullanmadan yatırım; 
ERP’nizi ve yazılımlarınızı istediğiniz modüllerini dilediğiniz kullanıcı sayısıyla, peşin yerine Finansal Kiralama ile alın. Öz kaynağınıza dokunmayın. Üstelik sözleşmeye ait tüm masrafları da uzun vadeli yazılım kira ödeme planına yayarak, yatırımınızın tamamı için % 100 finansman kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Nakit akışınıza uygun geri ödeme ; 
Yazılım aylık  ödemeleriniz şirketinizin nakit akışına, yatırımın verimliliğine ve ekonomik ömrüne uygun olarak düzenlensin. Yatırımlarınızı sıkıntıya girmeden yapın.

Değişmeyen sabit yazılım aylık  ödemeleri ;
Finansal Kiralama işlemlerinizde sözleşme süresince yazılımınızın aylık ödemesinin sabit kalmasının avantajını kullanın. İleriye dönük planlamalarınızı yapın.

Mülkiyet devri ;
Kullanım haklarını kiraladığınız yazılımın mülkiyet hakkını sözleşme sonunda sembolik bir tutar ödeyerek devir alabileceğinizi unutmayın.